Razítka vánoční Aladine - Vánoční čas

Kód: 55034
Značka: Aladine

Detailní popis produktu

Gumová razítka na pěnové hmotě s vánočními a adventními motivy. Sada 14 ks razítek a 3 ks razítkovací polštářky – černý, stříbrný a červený. Velikost archu je 11 x 11 cm.

Vykouzlete originální vánoční přáníčka, drobné dárky, visačky, balící papír apod. Razítka jsou v praktickém balení - vyloupněte z pěnové desky, poté je můžete vrátit a snadno uskladnit.

Razítka využijete na nerůznější vánoční projekty:

Razítka využijete na papírové projekty - např. výroba vánočních přání či adventního kalendáře. Vyrobte si vánoční prostírání, polštáře, vánoční utěrky, textilní tašku na vánoční nákupy, či pytlíky na pečivo nebo dárky – doporučujeme použít s textilní barvu nebo razítkovací polštářek na textil. Razítka Vás překvapí v keramice, v samotvrdnoucích i polymerových hmotách, vyniknou i ve slaném těstě - díky hluboké textuře se motivy dokonale obtisknou a vyniknou. Na dřevo použijte permanentní razítkovací polštářek.

Použití na textil:
Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír). Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: