Pozvánka na křest knihy Vítek, křupadlo a kostižrout

Přijďte na slavnostní křest knihy Vítek, křupadlo a kostižrout - gamebooku pro mazané děti a hravé rodiče od autorky Petuly Benduly.

448507671_122153608640089357_5556578965506431530_n

Knihu pokřtí hudebnice Beata Hlavenková a výtvarník Přemysl Ponáhlý. Vstupné je dobrovolné.

Vítek, křupadlo a kostižrout:
Třináctiletý Vítek přijíždí k babičce na prázdniny do Malých Žernosek a dozvídá se tu o záhadném zmizení svého praprapradědečka. Rád by o něm a o jeho badatelské práci zjistil více, a tak se pouští do pátrání, které se rychle zvrtne v největší dobrodružství jeho života.
Může při něm získat něco naprosto úžasného, ale může také skončit v Hnisově obývaném gigantickými pavouky, může být lapen hladovým kostižroutem anebo může skončit v pasti zlotřilého muzejníka Emanuela Krta. Může ho potkat ještě spousta dalších věcí, ale co všechno zažije a zda nakonec získá důkaz o praprapradědečkově převratném objevu, bude jen na tobě.

Petula Bendula
Vlastním jménem Lucie Němcová – žena, které se vydáním gamebooku splnil sen. 
Hrdá máma dvou úžasných kluků, milovnice humoru, ticha a starých zahrad. Původně grafička, potom copywriterka, manažerka jedné montessori základní školy nebo ředitelka Asociace malých inovativních škol. Nově k tomu ale také šťastná autorka knihy, která dětem i rodičům dělá radost.

Pokud nestihnete zajít na křest, podívejte se na další článek, zde.