O nás

Vítejte v Rózi kreativ!

Jsme parta kreativních holek, které baví tvoření všeho druhu. Naším snem bylo založit obchod, abychom se mohli o naše tvoření podělit s lidmi, které to zajímá a baví stejně jako nás.

Připravujeme pro Vás různé návody a nápady, které budete moci vyzkoušet, ať už doma, nebo v našem obchůdku. Udělejte radost své rodině, přátelům a nebo klidně sami sobě.

E-shop a kamenná prodejna Rózi kreativ nabízí možnost všem kreativním duším tvořit, kreslit, malovat či zdobit nejrůznější projekty dle své fantazie nebo pomocí šablon, razítek či jiných prostředků. 

Vytvořte si s námi projekty a dekorace, které se budou hodit do jakékoli domácnosti, dárečky k nejrůznějším příležitostem jako jsou svatby, narozeniny, výročí, narození dítěte či jiné párty od těch nejmenších po nejstarší. Protože vlastnoručně vyrobené dárky od srdce udělají největší radost!

U nás v obchůdku se můžete podívat na živo na vzorníky nejrůznějších technik na různých materiálech a na produkty. Ceny máme stejné na eshopu i na na prodejně, kde je ovšem trochu více položek než na webu. Milé a vstřícné prodavačky vám pomohou a dají prohlédnout, osahat, případně vyzkoušet zboží na našich dílnách. 

Nemusíte se bát, pokud nejste Piccasso či pokud nemáte své nápady. S námi umí vytvořit krásné dílo i malé děti či ti, kdo mají takzvaně obě ruce levé.

Nakupovat u nás a tvořit je zábava!

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

IMG_9329