Doprava a platba

 

Možnosti dopravy 

Vybrat si můžete přepravní službu Zásilkovna nebo DPD. Vaší objednávku si také můžete vyzvednout v našem obchůdku. 

zasilkovna_logo_inverzni_web2

Zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně před 5000 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 10 000 eshopy.

stažený soubor_1

DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den. 

O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí. Aplikace DPD Kurýr na dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo datum doručení, ve větších městech si zvolit dobu doručení ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo poslat kurýrovi zprávu.

Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou. Cestu balíčku sledujte na dpd.cz.

IMG_9329Osobní odběr - k vyzvednutí na pobočce Rózi kreativ na adrese Moskevská 13, Praha 10. 

otevírací doba: pondělí - pátek, 10 - 18 hodin

Možnosti platby

Možnosti platby nabízíme dobírkou, platební bránou, platbou předem či hotově nebo kartou v obchůdku. 

images Dobírkou 

Zboží zaplatíte dopravci po předání balíčku hotově nebo platební kartou (dle možností dopravce nebo vašeho výběru).

6 Platební brána

Platební brána správce našeho e-shopu. Platba přes GooglePay, ApplePay a jiné. Ihned budete odkázáni na platební bránu. 

3  Platba předem 

Platba na číslo účtu 123-5816860217/0100 (Komerční banka), jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Po připsání peněz na účtu Vám odešle balíček. 

4 Platba hotově nebo platební kartou v obchodě Rózi kreativ na adrese Moskevská 13, Praha 10

otevírací doba: pondělí - pátek, 10 - 18 hodin

 

A jak to děláme? 

1  Ihned po odeslání Vaší objednávky nám přijde upozornění. My zboží nachystáme, pečlivě zabalíme do recyklovaného obalového materiálu a pošleme Vám. Pokud si vyberete osobní odběr u nás v prodejně, zboží nachystáme do tašky. Vždy Vás kontaktujeme o průběhu.