Voskovky do vany, 10 barev

Kód: 42032
Značka: Aladine

Detailní popis produktu

Souprava voskovek vhodných na leštěné povrchy: vanu, obklady, zrcadla. Při koupání si tak děti mohou užít skvělou zábavu. Obrázky se dají kdykoliv snadno smýt vlhkou utěrkou nebo houbičkou. Sada obsahuje 10 voskovek v praktickém plastovém obalu.

Voskovky do vany jsou skvělou kreativní hračkou, díky kterým děti ve vaně zaručeně zabavíte. Voskovky jsou úžasně měkoučké a krásně píšou i kreslí. Navíc se v mokré ruce nerozmočí, nezlomí ani nevyklouznou, jelikož každá má plastové tělo s vysouvacím mechanismem.

Dítě můžete nechat kreslit samotné nebo voskovky využít k interakci s ním – zkuste třeba vyprávět pohádku a u toho ji ilustrovat na kachlíčky. Díky spojení vyprávění a obrázků tak budete společně rozvíjet slovní zásobu. Zábavné může být i umývání vytvořených obrázků pomocí kyblíčků, konviček, houbičky a podobně.

Voda děti baví a protože jsou v ní schopné strávit tolik času, vždy potřebují speciální hračky, které si mohou vzít sebou. Tvoření ve vaně je pak navíc může motivovat i k psaní a kreslení na suchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: