Razítka Aladine Textile - Květiny a věnečky

Kód: 05274

Detailní popis produktu

Kvalitní gumová razítka na vysoké pěnové hmotě s motivy květů a větviček. Jsou vhodná na potisk textilu, ale i na papír nebo do keramiky. Sada obsahuje 19 razítek a razítkovací polštářek s černou textilní barvou.

Vyzkoušejte romatická květinová razítka na textil a využijte jejich obrovskou rozmanitost použití - skládejte jednotlivé motivy do větvičkových bordur, rozkvetlých věnečků nebo vytvořte mandalu z kytiček. Porazítkujte si tričko, tašku, šátek nebo si ozdobte kabelku či tenisky!

Sada obsahuje 19 ks razítek a 1 černý razítkovací polštářek na textil. Jsou vyrobená z kvalitní gumy na vysoké pěnové hmotě.

Razítka mají všestranné použití:

Na textilní polotovary razítkujeme pomocí razítkovacích polštářků na textil nebo můžete razítko natupovat barvou na textil (pozor, razítko ihned umyjte, aby textilní barva na razítku nezaschla).

Fixace: Na textilu barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.


Skvěle využijete i při papírovém tvoření. Narazítkujte si záložku do knížky, vyrobte rozkvetlý balicí papír k zabalení dárku nebo razítky ozdobte koláž ve fotoalbu. Kombinovat můžete i s dalšími razítky. Textilní inkoust se chová na papíře jako permanentní a při kontaktu s vodou se nerozpíjí. Narazítkované motivy můžete vybarvovat fixy nebo třeba dokreslovat.

Razítka mají hlubokou texturu, jsou ideální do keramiky a dalších modelovacích hmot. Jejich grafika v hmotách dokonale vyniká.
Pokud použijete akrylové barvy, můžete tisknout na nejrůznější materiály, jako jsou dřevo, plátno, kov apod. Je nutné však razítka omýt ihned po práci, aby nedošlo k poškození jejich textury.

Razítka v průběhu práce otírejte vlhkou utěrkou nebo odkládejte do nádobky s vodou a na závěr důkladně očistěte pomocí kartáčku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: