Razítka Aladine Textile - Květinový věnec

Kód: 05264

Detailní popis produktu

Kvalitní gumová razítka na vysoké pěnové hmotě s motivy květů a větviček. Jsou vhodná na potisk textilu, ale i na papír nebo do keramiky. Sada obsahuje 19 razítek a razítkovací polštářek s černou textilní barvou.

Vyzkoušejte romatická květinová razítka na textil a využijte jejich obrovskou rozmanitost použití - skládejte jednotlivé motivy do větvičkových bordur, rozkvetlých věnečků nebo vytvořte mandalu z kytiček. Porazítkujte si tričko, tašku, šátek nebo si ozdobte kabelku či tenisky!

Sada obsahuje 19 ks razítek a 1 černý razítkovací polštářek na textil. Jsou vyrobená z kvalitní gumy na vysoké pěnové hmotě.

Razítka mají všestranné použití:

Na textilní polotovary razítkujeme pomocí razítkovacích polštářků na textil nebo můžete razítko natupovat barvou na textil (pozor, razítko ihned umyjte, aby textilní barva na razítku nezaschla). Na textilu barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
Skvěle využijete i při papírovém tvoření. Narazítkujte si záložku do knížky, vyrobte rozkvetlý balicí papír k zabalení dárku nebo razítky ozdobte koláž ve fotoalbu. Kombinovat můžete i s dalšími razítky. Textilní inkoust se chová na papíře jako permanentní a při kontaktu s vodou se nerozpíjí. Narazítkované motivy můžete vybarvovat fixy nebo třeba dokreslovat.

Razítka mají hlubokou texturu, jsou ideální do keramiky a dalších modelovacích hmot. Jejich grafika v hmotách dokonale vyniká.
Pokud použijete akrylové barvy, můžete tisknout na nejrůznější materiály, jako jsou dřevo, plátno, kov apod. Je nutné však razítka omýt ihned po práci, aby nedošlo k poškození jejich textury.

Razítka v průběhu práce otírejte vlhkou utěrkou nebo odkládejte do nádobky s vodou a na závěr důkladně očistěte pomocí kartáčku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: