Razítka Aladine Hobby - Moje recepty

Kód: 55409

Detailní popis produktu

Vytvořte si vlastní originální kuchařku! Rádi vaříte a pečete? Skladujete recepty na lístečkách nebo máte sešit kam si je zapisujete? Se sadou Stampo HOBBY Recepty si vytvoříte originální a přehlednou kuchařku plnou svých oblíbených receptů. Roztřiďte si recepty podle druhů, označte si jejich obtížnost, pálivost nebo dobu přípravy. Sada obsahuje 45 razítek s českými nápisy a tematickými obrázky v praktickém balení - vyloupněte z pěnové desky, poté je můžete vrátit a snadno uskladnit. 

Razítka mají kvalitní hlubokou strukturu, díky které je využijete na nejrůznější projekty.

  • Scrapbooking - při tvorbě alb, přáníček, visaček, balicího papíru apod.
  • S razítky můžete tisknout na etikety, visačky, nálepky, dřevo, otisknout je lze i do keramiky nebo samotvrdnoucí hmoty.
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).

Použití na textil
Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír). Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: