Kurz pro učitele a lektory

Kurz pro učitele a lektory

mateřských, základních i jiných škol, pro výtvarníky, laiky, lektory DDM a jiných organizací.

Ukázky technnik, které jdou použít na nejrůznější materiály jako je papír, textil, dřevo a jiné. Použití šablon, razítek a barev, s kterými zvládnou pracovat i děti.

délka kurzu: 3,5 hodiny (možnost i kratší kurz)

cena kurzu: dle výběru kurzu a počtu účastníků (viz níže)

výběr kurzu: textilní, dřevěný či papírový kurz s nejrůznějšími motivy

textilní: Nejprve si vyzkoušíme techniky na drobném projektu. Vybrat si můžete tašku, batoh, penál, kosmetická taštičku, povlak na polštář, šátek a jiné. Následně se pustíme do trička či tílka. Vybrat si můžete černý nebo bílý textil. Cena za účastníka je 850,-. Při účasti čtyř a více lidí, sleva 10%.

papírový: Vybrat si můžete z řady papírového tvoření jako jsou diáře, deníčky, alba, přání, pozvánky, pohledy a jiné. Cena za kurz 500,-/účastník. Při účasti čtyř a více lidí, sleva 10%.

dřevěný: Dřevěný projekt jako například podnos, tác, krabička, pokladnička, domečky, hodiny a jiné nazdobíme dle vaše stylu a designu. Cena za kurz je 450,-/účastník + cena za vámi vybraný projekt. Při účasti čtyř a více lidí, sleva 10%. Ceny a možnosti dřevěných projektů můžete vybírat zde: dřevo.

ostatní: Chcete kurz na macramé, háčkování, výrobu lapačů snů, výrobu šperků či jiné? Neváhejte se na nás obrátit. 

S námi na kurz může opravdu každý. Profesionál i laik. I když si myslíte, že neumíte kreslit, s našemi razítky, šablonami a barvami vám pod rukama vznikne zázrak.