Kurz jako narozeninová oslava či rozlučka se svobodou

Chcete u nás oslavit Váš narozeninový den? Chcete si jentak posedět s kolegy nebo kamarády? Chcete si užít kreativně rozlučku se svobodou?  

Neváhejte se na nás obrátit. 

Narozeninová párty

Oslavte své narozeniny s přáteli či rodinou na našem kurzu. Každý účastník si vyrobí svůj výrobek. Můžeme zajistit nápoje, dort, zákusky a jiné občerstvení. Jako dárek od nás získáte narozeninovou výzdobu. 

délka kurzu: 3,5 hodiny (možnost i kratšího kurzu)

cena kurzu: dle výběru kurzu a počtu účastníků (viz níže)

výběr kurzu: textilní, dřevěný či papírový kurz s nejrůznějšími motivy

textilní: nejprve si nazdobíme batoh, tašku, šátek, kosmetickou taštičku, penál či povlak na polštář, na kterých si vyzkoušíme techniky a následně tričko či tílko. Vybrat si můžete bílý nebo černý textil. Cena za kurz 850,-/účastníka. Při účastni čtyř a více účastníků - sleva 10%. 

papírový: výroba deníčků, alb, přáníček, pohledů a dalších papírových projektů. Cena za kurz 500,-/účastníka. Při účastni čtyř a více účastníků - sleva 10%. 

dřevěný: Vybrat si můžete z nejrůznějších projektů jako je tác, krabička, kasička, hodiny, domeček, svícen a mnoho dalsích. Všichni účastníci mohou zbodit stejný projekt nebo si každý může vybrat, jaký bude chtít. Cena za kurz 450,-/účastníka + cena za dřevěný polotovar. Ceny i výběr dřevěných polotovarů můžete prohlížet zde: dřevo. 

ostatní: Chcete kurz na macramé, háčkování, výrobu lapačů snů, výrobu šperků či jiné? Neváhejte se na nás obrátit. 

Stejné kurzy lze vybrat i v rámci programu rozlučky se svobodou, kde nabízíme i možnost výroby svatebního oznámení, jmenovek na stůl a dalších. Nevěsta s partou kamarádek, maminkou a drůžičky může popíjet šampaňské a vyrábět si vlastní svatební oznámení či jiné svatební tiskoviny a dekorace.