Kurz jako narozeninová párty

Kód: 29975/DRE2 29975/TEX2 29975/PAP2 Zvolte variantu
450 Kč 850 Kč 500 Kč od 450 Kč
Varianta

Narozeninová párty či rozlučka se svobodou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz jako narozeninová párty

narozeninová párty či rozlučka se svobodou

Oslavte své narozeniny s přáteli či rodinou na našem kurzu. Každý účastník si vyrobí svůj výrobek. Můžeme zajistit nápoje, dort, zákusky a jiné občerstvení. Jako dárek od nás získáte narozeninovou výzdobu. 

délka kurzu: 3 hodiny (možnost i kratšího kurzu)

cena kurzu: dle výběru kurzu a počtu účastníků (viz níže)

výběr kurzu: textilní, dřevěný či papírový kurz s nejrůznějšími motivy

textilní: nejprve si nazdobíme batoh, tašku, šátek, kosmetickou taštičku, penál či povlak na polštář, na kterých si vyzkoušíme techniky a následně tričko či tílko. Vybrat si můžete bílý nebo černý textil. Cena za kurz 850,-/účastníka. Při účastni čtyř a více účastníků - sleva 10%. 

papírový: výroba deníčků, alb, přáníček, pohledů a dalších papírových projektů. Cena za kurz 500,-/účastníka. Při účastni čtyř a více účastníků - sleva 10%. 

dřevěný: Vybrat si můžete z nejrůznějších projektů jako je tác, krabička, kasička, hodiny, domeček, svícen a mnoho dalsích. Všichni účastníci mohou zbodit stejný projekt nebo si každý může vybrat, jaký bude chtít. Cena za kurz 450,-/účastníka + cena za dřevěný polotovar. Ceny i výběr dřevěných polotovarů můžete prohlížet zde: dřevo. 

Stejné kurzy lze vybrat i v rámci programu rozlučky se svobodou, kde nabízíme i možnost výroby svatebního oznámení, jmenovek na stůl a dalších. Nevěsta s partou kamarádek, maminkou a drůžičky může popíjet šampaňské a vyrábět si vlastní svatební oznámení či jiné svatební tiskoviny a dekorace. 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: