Razítka gelová Aladine se šablonou - Peří

Kód: 04320
Značka: Aladine

Detailní popis produktu

Kombinujte různé techniky na vaše projekty! Díky sladěné sadě gelových razítek a  plastové šablonky vám to půjde skoro samo!

V sadě najdete 3 ks gelových razítek a 1 malou plastovou šablonku s motivem tří peříček.

Gelová razítka jsou vyrobená z kvalitního čirého silikonu. Jejich největší výhodou je jejich průhlednost, proto se i snadno aplikují, jelikož přesně vidíte, kam tisknete. Používají se s akrylovým blokem. Je možné si na bloček naskládat více motivů a složit si tak „vlastní“ razítko.


Jak se gelová razítka používají:

razítko sejměte z podložky
přiložte na akrylový blok, razítko na něj samo přilne (pokud se tak nestane, umyjte razítko ve vodě s kapkou mycího přípravku)
potupujte razítkovací barvou
tiskněte jako s klasickým razítkem
po práci omyjte razítko i blok
razítko nechte uschnout a vraťte zpět do obalu


Naše tipy, jak razítka kreativně využít:

K dozdobení stránek v cestovních denících, ve vzpomínkových albech nebo na scrapbookových stránkách.
Při výrobě přáníček, záložek do knížek, zdobení dárkových krabiček nebo taštiček apod.
Razítkovat můžete i na textil. Používejte textilní razítkovací polštářky, vyniknou tak všechny detaily. Pokud budete chtít použít klasickou textilní barvu a razítko natupovat, použijte jednodušší motivy bez drobných detailů. Textilní barvu nenechte na razítku zaschnout a po práci ho ihned umyjte.
Kvalitní hlubokou strukturu můžete využít i při obtiscích do keramiky, slaného těsta nebo modelovacích hmot a vyrobit si tak třeba zápichy nebo závěsy do interiéru.
V neposlední řadě lze použít i k výrobě dekorací pomocí akrylových barev, např. zdobené rámečky na fotky. Tady ovšem platí zásada, aby se razítko od barvy umylo ihned po použití, protože hutná barva by na něm zaschla a znehodnotila by ho.  
Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Použití šablonky:

Přiložte šablonku na podklad
Natupujte akrylovou barvou, pastou nebo sprejem (Pokud budete aplikovat na textil, použijte textilní barvu, nechte zaschnout a motiv důkladně zažehlete přes pečicí papír. Prát doporučeujeme do 40 °C. Delší životnost u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.).
Po použití šablonku důkladně umyjte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: